Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

SAMSUNG TAB S7 - 128GB WIFI GOLD (NEW) SASI E LIMITUAR Kompani

6 muaj më parë   Telefona & Tabletë   Tirana   111 views

-- €

  • samsung-tab-s7-128gb-wifi-gold-new-sasi-e-limituar-big-0
Vendndodhja: Tirana
Çmimi: -- €

SAMSUNG TAB S7- SM-T870
MEM 128GB
WIFI
COVER DHURATE

Ky produk ka 12 Muaj Garanci!

Transport FALAS në gjithë Shqipërinë! ✨✨ 🤗🤗MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
👉Për të gjithë klientët e kartës PRIMA të BKT jepet mundësia e pagesës deri në 3 këste, 0% Interes, vetëm me kartë ID. 💳 Miratim për 30 min! 😉 👉

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm! “R&R” Computer Services 📍Rruga "Islam Alla", Rruga e Kavajës, Tiranë.
📲 +355 69 43 39723
📧 [email protected]
🌐 https:/

Detaje shtese

Modeli i Celularit galaxy tab s
Marka e Celularit Samsung