Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

OKAZION👌🏻SAMSUNG S10*(128/6) 6MUAJ GARANCI❤️ POROSIT TANI

3 vjet më parë   Telefona & Tabletë   Elbasan   158 views Reference: 70

Vendndodhja: Elbasan

Çmimi: 380 €


🎉Super okazion ne 3V Fejzo🥳
🦋 SAMSUNG GALAXY S10+🦋128GB/6Ram
👉🏻Garancia 6 muaj🤝
👉🏻Produkt vitrine
Vjen me aksesoret dhurate xham mbrojtes dhe cover🤩
Mos e humbisni kete oferte fantastike ❤️

Mundesi nderrimi me celularin tuaj egzistues. 🔙🔛(Nderrimet Behen prane dyqanit) .🥰🏠

🛵Sherbim Delivery ne te gjithe Shqiperine Falas🛵

💥Mundësi blerje me këste te ulta mujore prane nesh👌

Per porosi online
Nr tel: 0698682735

Detaje shtese

Marka e Celularit
Samsung