Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

OAZION❤️IPHONE 11PRO MAX 64GB (PIKE E VOGEL)GARANCI 6 MUAJ❤️

7 muaj më parë   Telefona & Tabletë   Elbasan   138 views

599,01 €

  • oazioniphone-11pro-max-64gb-pike-e-vogelgaranci-6-muaj-big-0
  • oazioniphone-11pro-max-64gb-pike-e-vogelgaranci-6-muaj-big-1
  • oazioniphone-11pro-max-64gb-pike-e-vogelgaranci-6-muaj-big-2
Vendndodhja: Elbasan
Çmimi: 599,01 €

🎉Super okazion ne 3V Fejzo🥳
🦋 IPHONE 11 PRO MAX 64GB (White)🦋Me nje pike te vogel ne ekran qe nuk hapet
👉🏻Garancia 6 muaj🤝
Vjen me aksesoret dhurate xham mbrojtes dhe cover🤩
Mos e humbisni kete oferte fantastike ❤️

Mundesi nderrimi me celularin tuaj egzistues. 🔙🔛(Nderrimet Behen prane dyqanit) .🥰🏠

🛵Sherbim Delivery ne te gjithe Shqiperine Falas🛵

💥Mundësi blerje me këste te ulta mujore prane nesh👌

Per porosi online
Nr tel: 0698682735

Detaje shtese

Modeli i Celularit Iphone