Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Këpucë për Meshkuj dhe Femra

2 vjet më parë   Veshje & Aksesore   Tirana   114 views Reference: 180

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: Falas I negociueshëm


Këpucë 100% Lëkure
Këpucë klasike për Femra dhe Meshkuj.
Këpucë Sportive për Meshkuj dhe Femra.
Sandale për Femra.
Balerina për Femra.
Marka Botërore te njohura.
Vetëm artikuj origjinalë.
Të reja me Etiketë dhe me kuti.
Importuar nga Italia/Zvicra /Suedia.
Çmimet jane Outlet. Okazion.
Nuk shesim me Shumicë.

Detaje shtese

Gjendja
E Re