Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Këpucë për Meshkuj dhe Femra Kompani

3 muaj më parë   Veshje & Aksesore   Tirana   103 views

Falas

  • kepuce-per-meshkuj-dhe-femra-big-0
  • kepuce-per-meshkuj-dhe-femra-big-1
  • kepuce-per-meshkuj-dhe-femra-big-2
Vendndodhja: Tirana
Çmimi: Falas I negociueshëm

Këpucë 100% Lëkure
Këpucë klasike për Femra dhe Meshkuj.
Këpucë Sportive për Meshkuj dhe Femra.
Sandale për Femra.
Balerina për Femra.
Marka Botërore te njohura.
Vetëm artikuj origjinalë.
Të reja me Etiketë dhe me kuti.
Importuar nga Italia/Zvicra /Suedia.
Çmimet jane Outlet. Okazion.
Nuk shesim me Shumicë.

Detaje shtese

Gjendja E Re