Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Tavolina per zyre ose per qender kursesh me dru italian

2 vjet më parë   Mobilje & Pajisje   Durrës   155 views Reference: 120

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 70 € I negociueshëm


5 Tavolina per zyre ose per qender kursesh, tavolinat jane me nje cilesi te larte, me dru italian, nuk gervishten dhe jane shum te forta, thuajse te pa perdorura... sejcila kushton 80 mij lek

Detaje shtese

Gjendja
E Re

Fjalet Kyçe:

tavolina kursesh