Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Shitet nje divan i ri per zyre, bashke me tavolinen e mesit

3 vjet më parë   Mobilje & Pajisje   Durrës   290 views Reference: 123

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 250 € I negociueshëm


Shitet nje divan i perdorur fare pak dite, per zyre, bashke me jastiqet dhe tavolinen e mesit, cmimi 250 Eu