Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Shitet: Ne kombinat bisnes KAFE & PICERI

3 vjet më parë   Vendbanime   Tirana   106 views Reference: 42

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 169 000 € I negociueshëm


Shitet Lokali ne Kombinat 169,000 € SI BISNES. HALLALL
KAFE -PICERI - CREPERI, ne vend shume te mire. Perball cerdhes nr 4, ku ka shkollen shyqyri peza, kopshe 27, dhe kopshti 21, ky biznes ka 12 vjet i hapur (pune) dhe pune shume te mire. I diskutushem 0695580951

Detaje shtese

Madhësia
62
Dhoma
2
Lloji i ndërtesës
Store