Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Shitet miell me cmim shumice per furre buke

2 vjet më parë   Shërbime   Tirana   101 views Reference: 178

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 398 €


Ne jemi nje market ne Kamez,Market Toshi dhe duam te shesim miell ne furra buke apo pika te tjera qe duan te marrin ne sasi te medha. Mielli eshte i llojit Atlas (firma qe prodhon miellin Ola),eshte miell per buke,shume i mire,me cmim te arsyeshem. Nese jeni te interesuar ju lutem na shkruani ne numrin tone +355684284658 sepse duam ta heqim sa me shpejt.Mielli nuk ka asnje defekt,e vetmja arsye qe duam ta heqim eshte se kemi marre shume dhe njerezit tashme jane furnizuar dhe nuk duam te na ngele stok.Do vleresonim sado pak qe te merrni.Cmimi eshte 49 mije leke(te vjetra)/kv(kuintali).Per pjesen e transportit s'eshte problem nese nuk vini dot ta merrni sepse mund t'ua sjellim ne.