Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Shitet Apartament 2+1+2 ballkone, sip.120m².

2 vjet më parë   Vendbanime   Tirana   125 views Reference: 28

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 90 000 €


Apartamenti ndodhet në katin e 5-të,rruga Shefqet Kuka/Tiranë. 50 m pranë njësisë Adm.Nr.12.

Apartamenti është i organizuar nga nje sallon + mini studio + ambient gatimi me vete me sip.46m², korridor, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone nga 10m² secili.

Në apartament janë bërë punime cilësore dhe punime ekstra, mobilimi dhe elektroshtepiaket janë cilësore.

Apartamenti shitet i mobiluar dhe zotëron certifikatë pronësie/mundësi kreditimi nga Bankat.

Sipërfaqe të bollshme dhe plot dritë, ndriçuar nga dielli dhe i pozicionuar me drejtim veri-jug

Sipërfaqe
120 m2

Detaje shtese

Madhësia
120
Dhoma
2
Mobiluar
Yes
Lloji i ndërtesës
Apartment