Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Orë Sanda Uniseks Individ privat

6 muaj më parë   Veshje & Aksesore   Durrës   92 views
Vendndodhja: Durrës
Çmimi: 25 €

Orë Sanda Uniseks

-Dritë neoni
-Akrepa me fosfor
-Kapëse metalike
-Mekanizëm japonez (quartz)
-Rrip gomë silikoni (shumë komforte)
-Ngjyrë e zezë, unazë blu, fushë e bardhë

E përshtatshme për të gjitha moshat dhe me çdo lloj veshje!
Posta nëpër rrethe: +300 AL. NUK KA KTHIME!

Detaje shtese

Gjendja E Re