Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Orë Q&Q Quartz Individ privat

6 muaj më parë   Veshje & Aksesore   Durrës   107 views
Vendndodhja: Durrës
Çmimi: 35 €

Orë Q&Q Quartz classic për femra të të gjitha moshave. Brand i markës Citizen Japan.
-Analoge, ngjyrë gold me rrip lëkure dhe shumë cilësore.

Detaje shtese

Gjendja E Re