Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

OKAZION—TOYOTA AURIS 2.0 D4D 93kw,,126hp

3 vjet më parë   Automjete   Tirana   137 views Reference: 52

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 4 000 €


Cel 0697555527
2007 TOYOTA AURIS 2.0 D-4D: 6+1 marshe
160mi km te origjinale te certifikuara
Tavan i zi xhama te zi ngjyra e bardh pastel
Komanda ne Timo,Klima 2 Zona
Cruise Control,Sensor Dritash
Sensor Shiu,Xhama Elektrike
Pasqyra Elektrike,RADIO - CD
ABS - ESP 2 celsa,sond system ectra
Makina esht shum e paster ne gjendje shum te mir si xhenerike dhe mekanike,e gatshme per cdo prov.
AUTOTRISS instagram

Detaje shtese

Prodhuesi
Toyota
Modeli
Auris
Viti i rregjistrimit
2007
Lloji i karburantit
Naftë / Diesel
Transmetuesi
Manuale
Kilometrat
150 000 - 159 999
Karakteristikat:
Kondicioner