Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Okazion tek ish rajoni prane qendres

3 vjet më parë   Vendbanime   Durrës   78 views Reference: 40

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 58 000 €


Apartamenti ndodhet ne lagjen nr.6 prane ish Rajonit. Zona eshte shume prane me qendres dhe eshte nje nga zonat me te mira ne qytetin e Durresit.

Ndertimi eshte 9 kate i vitit 2008 nga me cilesorit ne ato vite dhe i pa demtuar nga termeti. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te, i fundit me ashensor, soleta eshte e izoluar me dopio shtrese. Struktura e apartamentit eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje salle ndenje, aneks gatimi dhe ngrenie, 2 ballkone dhe 2 wc me dritare. Aktualisht eshte dhene me qera e cila mund tju sherbej dhe si mundesi investimi.

Apartamenti eshte me certifikat Hipotekore

Detaje shtese

Madhësia
126
Dhoma
5
Mobiluar
Yes
Lloji i ndërtesës
Apartment
Parking
Po