Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Noka Event Tavolina Karrige Cadra/Tenda Me Qera

2 vjet më parë   Evente   Tirana   1 view Reference: 191

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 60 € I negociueshëm


Çadra / Tenda me qera, Karrige, Tavolina ,Stola.

Çadra te permasave te ndryshme si 3x3 - 4x4 - 4x5 - 5x5 - 5x10 etj, te pershtatshme per mbrojtjen nga kushtet atmosferike(Transport Montim Ndricim etj).

Ne ofrojme nje sherbim cilesore me cmim teper konkurues.

Per hollesi,mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin e telefonit.

Info: +355683543516 Instagram nokaevent Facebook Noka Event

DASMA ,FEJESA ,DITELINDJE , GEZIME FAMILJARE , PANAIRE , NGJARJE TE RENDESISHME ETJ.

KARRIGE EVENTI (TE BARDHA, GOLD)

TAVOLINA KOKTEILI DHE MBULESA

ENE KUZHINE,KUZHINIER DHE GOTA

Detaje shtese

Data e fillimit
2022/04/11
Data e përfundimit
2042/04/25
Adresa e Eventit
Rruga Elez Isufi,Kamez