Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Fabrike mielli

2 vjet më parë   Vendbanime   Tirana   123 views Reference: 185

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 7 000 €


Shitet fabrike mielli me rrula ne gjendje te mire pune per miell gruri dhe misri prodhon 4 kv ne ore ndodhet ne tirane 0682509013 e gatshme per prove dhe cilesi vendoset ne nje ambjent 25-30 metr me lartesi 4 m.

Detaje shtese

Madhësia
30
Dhoma
0
Mobiluar
No
Lloji i ndërtesës
Store