Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Casio Diving DEP-700 (Titan) Individ privat

5 muaj më parë   Veshje & Aksesore   Durrës   147 views
Vendndodhja: Durrës
Çmimi: 240 €

Casio Diving DEP-700

-Kronometër
-Bateri 2-vjeçare
-200 metra kundra ujit
-Dritë neon ngjyrë të gjelbër
-Semi-Profesionale (Twin sensor): thermometer & sensor zhytje (presioni)
-20 memorie automatike për kohën e zhytjeve
-Regjistron maksimumin e thellësisë çdo minutë
-Kalendar / 1 alarm ditor individual / zile çdo orë fiks
-Kasë titani & çeliku/ xham mineral / rrip gome
-Rrip elastic ushtarak nejloni rezervë (I trupave parashutiste franceze)
-Butona dhe vida bronzi
-Kapakui pasëm me fileto
-Viti I prodhimit: 1990-1999
-Kategoria vintage
-Saktësia +/- 30 sec/muaj
-Format 12/24 orësh
-Pesha totale rreth 120 gram

E përshtatshme veshje casual dhe pëlumbarësh!
Posta nëpër rrethe: +300 ALL. NUK KA KTHIME!

Detaje shtese

Gjendja E Përdorur