Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Belg

2 vjet më parë   Kafshë & kafshë shtëpiake   Tirana   130 views Reference: 175

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: Na Kontaktoni I negociueshëm


Shes kelyshe malinois belg race 100% e paster dhe shume agresive, gjinia femer, mosha 3 muaj, te paster prej paraziteve, jepen me garanci, per me shume info +38345526908.