Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Apartament 2+1 ne shitje, Liqeni i Tirane

2 vjet më parë   Vendbanime   Tirana   85 views Reference: 39

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 107 000 €


Apartament 2+1 me siperfaqe totale 93.4m2 (81.6m2 neto) ne shitje ne zonen e Liqenit te Tiranes (me Hipoteke).

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 6-katesh te ri me ashensor dhe orientim nga Perendimi. Apartamenti ka strukture te rregullt dhe zoteron hapesira te bollshme ne cdo ambjent te tij dhe organizohet ne: sallon ndenje me kuzhine te vecuar, nje tualet, dy dhoma gjumi ku njera ka akses ne ballkon.
Vendndodhja eshte e preferueshme pasi ndodhet ne vijen e pare e pallateve, ne krah te Super Star Market (perpara pallateve te Colombo).
Nuk pranojme agjenci.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr. 0694816621.

Detaje shtese

Madhësia
93
Dhoma
3
Lloji i ndërtesës
Apartment